STV

Dňa 27.10.2017 udelil v rámci skúšok technickej vyspelosti Rashid A. Bunjatov, 5. Dan (skúšobný komisár 1. triedy Slovenského zväzu karate) stupeň technickej vyspelosti 2. kyu Romanovi Makrócimu. SRDEČNE GRATULUJEME!

Súťaž, 4.11.2017

Prvú novembrovú sobotu sa v Tvrdošíne uskutočnili otvorené Majstrovstvá Stredoslovenského zväzu karate kadetov a juniorov. Na majstrovstvách sa zúčastnili aj mladí pretekári z revúckeho karate klubu. Na Orave sa zišla solídna konkurencia, o čom svedčí štatistika účasti, spolu 33 klubov a 345 pretekárov. Revúčania sa nestratili a po skvelom výkone v kategórii súborné cvičenia kata, mladší žiaci, 8 – 9 roční, vybojoval striebornú medailu Tadeáš Sabol. Blízko k zisku medaily, mal aj v športovom zápase kumite, kde tesne prehral súboj o bronz. Druhý cenný kov v podobe bronzu, vybojoval v disciplíne kata starší žiaci, 10 – 11 rokov, Štefan Koreň. V športovom zápase starších žiakov, vo váhovej kategórii + 40 kg., nás reprezentoval Lukáš Kilik, ktorý obsadil konečné 4. miesto.

Chlapcom ďakujeme za dôstojnú reprezentáciu klubu.

NÁBOR NOVÝCH ČLENOV

NÁBOR

NOVÝCH  ČLENOV

Ø Od 4. septembra (pondelok a streda) o 17.00 hod.,

Ø Dom športu na Clementisovej ulici, vchod od detského ihriska,

Ø Dievčatá a chlapci vo veku od 6 rokov,

Ø Každý nový člen získava zdarma klubové tričko.

TEŠÍME SA NA VÁS!

Nábor nových členov

AJ TENTO ROK PLÁNUJEME ROZŠÍRIŤ NAŠU ČLENSKÚ ZÁKLADŇU, BLIŽŠIE INFO OHĽADOM NÁBORU, KTORÝ SA ZAČNE OD SEPTEMBRA, UŽ ČOSKORO.

Letné prázdniny 2017

VŠETKÝM ČLENOM KLUBU ŽELÁME PEKNÉ PREŽITIE LETNÝCH PRÁZDNIN!

SÚŤAŽ 23.4.2017

V nedeľu, 23. apríla usporiadala Bratislavská únia karate majstrovstvá Bratislavskej únie detí a žiakov + Bratislavský pohár mládeže, 4. kolo. Na majstrovstvách sa zúčastnila aj šestica zástupcov  Karate Klubu Revúca. V slušnej konkurencii si domov odnášali až 6 cenných kovov. Medzi chlapcami vo veku 8 – 9 roční v súborných cvičeniach kata štartoval Tadeáš Sabol, ktorý po dobre odvedenom výkone obsadil pekné 3. miesto. V tej istej kategórii sa predstavil pri svojej súťažnej premiére Miroslav Franko, ktorého chválime za snahu a bojovnosť, no zatiaľ to na pódiové umiestnenie nestačilo. Vo vyššej vekovej kategórii 10 – 11 roční sa predstavil Lukáš Kilik, ktorý vybojoval bronz a rovnako tak aj Štefan Koreň. Medzi mladšími kadetmi vybojoval Pavol Halaj zlato a Matej Meško striebro. Našu medailovú bilanciu zavŕšil ziskom zlatej medaily v športovom zápase kumite vo váhovej kategórii do 35 kg. Štefan Koreň.

Skúšky technickej vyspelosti

V stredu, 22. marca usporiadal Karate Klub Revúca pre svojich členov – začiatočníkov, ktorí trénujú od septembra minulého roka skúšky technickej vyspelosti. Aj za účasti rodičov v hľadisku, predviedli cvičenci predpísané techniky v rámci skúšobného poriadku.

Najprv techniky vykonávané na mieste – údery, bloky, kopy a potom techniky vykonávané v postojoch a v pohybe, a na záver súborné cvičenia kata. Na základe predvedeného výkonu rozhodol skúšobný komisár 1. triedy Slovenského zväzu karate Rashid Arpád Bunjatov, 5. DAN o udelení resp. neudelení technického stupňa. Svoj prvý technický stupeň 8. kyu získali: Martina Székelyová, Miroslav Franko, Jakub Balko, Ladislav Gunár, Jakub Javorčík, Matej Javorčík, Damián Pribilinec, Erik Šebóšik, Tadeáš Sabol, Jakub Houška a Lukáš Kilik.

Vedenie klubu im k získanému technickému stupňu gratuluje a želá mnoho ďalších úspechov.

Vianočný turnaj - STEFE CUP 2016

Stalo sa už milou tradíciou Karate Klubu Revúca, že na sklonku roka usporadúvame Vianočný turnaj, ktorý nesie názov reklamného partnera „STEFE CUP“ ktorý je hlavným reklamným partnerom tejto skvelej akcie. Tento rok sme sa zišli v sobotu, 17. decembra v telocvični na Základnej škole I. B. Zocha. Na tomto turnaji dávame príležitosť hlavne deťom, ktorý sa na súťažné tatami postavia po prvýkrát v živote, nech nadobudnú skúsenosti a zažijú súťažnú atmosféru. Taktiež pri tejto príležitosti vyhodnocujeme najúspešnejších pretekárov nášho klubu. Za rok 2016 sa naj pretekármi klubu na základe dosiahnutých výsledkov a vzornej reprezentácii klubu stali Pavol Halaj a Matej Herich, ktorý si prevzali ocenenie a vecné ceny. Nezabudli sme ani na ľudí, ktorí nám v našej ušľachtilej činnosti a napĺňaní našich cieľov pomáhajú, ocenenie sme odovzdali Ing. Jánovi Brunnerovi – konateľovi spoločnosti STEFE THS, rodičom našich členov – JUDr. Pavlovi Halajovi a Pavlovi Herichovi, aj touto cestou im srdečne ďakujeme.

Na Vianočnom turnaji sa predstavili okrem nášho klubu aj pozvané kluby z Centrál karate klubu Poprad, karate klubu Rožňava a karate klub Papradno.

Za početnej diváckej kulisy sa rozbehla súťaž začiatočníkov v súborných cvičeniach kata, po nich nasledovali kata – pokročilých a potom športový zápas kumite. Paralelne prebiehala aj súťaž klubov o krásne poháre. Na základe získaných medailí, premietnutých do bodovej podoby zvíťazil domáci klub, pred centrálom Poprad a rožňavským klubom.

Deti v jednotlivých kategóriách získali poháre, medaile, diplomy aj sponzorské reklamné predmety.

Medailová bilancia Karate Klubu Revúca:

Zlaté medaily získali: Matej Meriač, Tadeáš Sabol, Martina Székelyová, Štefan Koreň, Pavol Halaj, Matej Herich.

Strieborné medaily: Richard Bariš, Lukáš Kilik, Matej Herich, Štefan Koreň.

Bronzové medaily: Jakub Houška, Jakub Javorčík, Damián Pribilinec, Adam Brodák, Juraj Prč, Štefan Teyerl, Matej Meško.

Týmto sa chceme úprimne poďakovať všetkým reklamným partnerom a priateľom za pomoc a spoluprácu pri organizácii Vianočného turnaja 2016.

Keďže to bola posledná tohtoročná akcia z pohľadu Karate Klubu Revúca, želáme našim členom, rodičom, priateľom a všetkým čo nám pomáhajú v našej činnosti krásne a pokojné Vianoce, v Novom roku 2017 pevné zdravie, veľa šťastia a božie požehnanie.

STEFE CUP 2016

POZÝVAME VÁS NA VIANOČNÝ TURNAJ, KTORÝ NESIE NÁZOV REKLAMNÉHO PARTNERA „STEFE CUP 2016“.

PRE TÝCH NAJLEPŠÍCH V JEDNOTLIVÝCH SÚŤAŽNÝCH KATEGÓRIÁCH SÚ PRIPRAVENÉ POHÁRE, MEDAILE, DIPLOMY A CENY OD SPONZOROV, CHÝBAŤ NEBUDÚ ANI POHÁRE PRE NAJÚSPEŠNEJŠIE KLUBY.

Otvorené Majstrovstvá Bratislavy

V sobotu 19.11 organizovala Asociácia karate klubov Bratislavy otvorené majstrovstvá Bratislavy na ktorých sa zúčastnilo celkovo 208 pretekárov z 19 klubov. Sme radi, že sa nestratili ani mladí karatisti z Revúcej. Kôly zdravotným problémom sa na majstrovstvách zúčastnili len traja naši pretekári. Všetci súťažili len v súborných cvičeniach kata a ani jeden z nich sa nevrátil domov bez cenného kovu.